2019/2020. tanév
 
A szeptember 8-i Veni Sancte-t követően szeptember 16-tól kezdődnek plébániánkon a hittanórák,
valamint a plébániánk által szervezett különböző programok.
 
HITTANÓRÁK
Kérjük, hogy mindenki a saját korosztályának megfelelõ csoportba járjon!
 
CSOPORT
IDÕPONT
HELYSZÍN
Nagycsoportos ÓVODÁSOK (Bodorics Andi)
Kedd 16.00-17.00
Plébánia
Kedd 17.15-18.15
Plébánia
Ált. iskolás 2. osztály (Lak Gábor atya)
Hétfő 16.30-17.30
Plébánia
Elsőáldozásra felkészítő hittan gyermekeknek Hetente 5 időpontból választható
Templom
Ált. iskolás 3. osztály (Umhauser Ádám atya)
Péntek 16.30-17.30
Templom
Ált. iskolás 4. osztály (Lak Gábor atya)
Hétfő 17.45-18.45
Plébánia
Felső tagozat 5-8. osztály (Lak Gábor atya)
szombat 10.00-12.00
(IX.14.; X.12., 19.; XI. 9., 23.)
Plébánia
Középiskolás hittan (Umhauser Ádám atya)
Szerda 19.00-20.00
Templom
Ifjúsági hittan - októbertől indul!
Hétfő 19.00-20.30
Plébánia
Bérmálkozásra felkészítő hittan (Umhauser Ádám atya)
Szombat 19.00-20.00 (első hittan: szept. 14.)
Templom
Családi (35-55 év) katekézis (Bárány Béla atya)
Kéthetente szerda 19.30-21.00
Plébánia
Felnőtt katekézis (Bárány Béla atya)
Péntek 19.00-20.15 (első találkozó: szept. 13.)
Plébánia
Bibliaóra (Bárány Béla atya)
Kedd 18.45-19.20
Templom
Keresztségre, elsőáldozásra felkészítés felnőtteknek (Bárány Béla atya, Kékesy Péter diakónus)
Bővebb információ: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Kedd 19.00-20.15
(első alkalom: szept. 17.)
Plébánia

EGYÉB PROGRAMOK

PROGRAM
IDÕPONT
HELY

Baba-mama klub nem csak anyukáknak (Husztikné Cserháti Krisztina)

Kedd 9.30-12.00 (első alkalom: szept. 3.)

Plébánia
Ministráns foglalkozás (lelkivezetés: Lak Gábor atya, Umhauser Ádám atya; csoportvezetés: ministránsvezetők)
Péntek 18.45-19.45 (első találkozó: szeptember 13.)
Templom

Gyermekkórus (Igaliné Büttner Hedvig)

Próba: vasárnap 8.00 - szolgálat: vas: 9.00

Templom

Fiatal Házasok Közössége

Kéthetente vasárnap

első találkozó: szept. 29. 16.00

XIV., Fűrész u. 30-32.
Nyugdíjas Klub (Molnár Ferencné Piroska)
Minden hónap 1. szerda 9.00-12.00
 
Rózsafüzér Társulat összejövetele (Huszár Károlyné Julianna)
Minden hónap 1. csütörtökén 18.45
Templom
Szent Mónika Közösség imanapja (Vichnalek Istvánné Marika)
első péntekenként 17.15: szentmise,
18.00: imaóra
Templom -Plébánia
Karitász csoport összejövetele (Lukács Jánosné Eszter-Tel: 222-4303)
Hónap 1. szerdáján 18.00
Plébánia
Szentségimádás Iskolája
kéthetente szerda 18.45-19.45
(szept. 18.; okt. 02., 16.; nov. 06., 20.; dec. 04., 18.; jan. 08., 22.; febr. 05., 19.; márc. 04.)
Templom
Szentségimádás
Minden hónap negyedik péntekén 18.45-19.45
Templom
Bosnyák téri gyerekes kirándulás (Mészáros Béla és Bognár Brigi)
havonta egyszer szombati nap
 
Jegyesoktatás - A 2020-ban házasságot kötők jelentkezését decembertől várjuk az irodában.

A hittanórák és egyéb programok nyomtatható változata ide kattintva elérhető és letölthető.

A programokat folyamatosan frissítjük!

Joomla Template: from JoomlaShack