Kedves Testvérek!

Közösen készülünk a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra, amit 2020-ban Budapesten rendezünk. A lelki előkészületekben minden plébánián részt vesznek a missziós küldöttek: a mi plébániánkon Törökné L. Ágnes, Kékesy Péter és Tegzes Gergely. Ők más közép-pesti plébániák missziós küldöttjeivel közösen szerkesztik a negyedévente megjelenő NEKtár című újságot, ennek első, nagyböjti számát olvashatják az érdeklődők ide kattintva.

Missziós küldöttjeink személyesen felkeresik a plébániánkon működő különböző közösségeket: egy rövid előadást tartanak arról, hogy mi ez a világtalálkozó, milyen volt 1938-ban, mit tervezünk itt Budapesten 2020-ban, és hogy az előkészületi időszakba hogyan kapcsolódhatunk be egyénileg és közösségileg: a cél, hogy mindnyájunk számára belső megújulást hozzon ez az időszak. Kérjük a kedves Testvéreket, hogy akár időpont-egyeztetés végett, akár a felkészülési időszakkal kapcsolatos ötleteikkel, akár az újság következő számaihoz megfogalmazott javaslataikkal keressék missziós küldöttjeinket az alábbi e-mail-címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Szeretettel,

 

a Zuglói Páduai Szent Antal Plébánia

Joomla Template: by JoomlaShack